Yılbaşı gecesi ne giyeceğim?

Yılbaşı gecesi ne giyeceğim?

Yılbaşı gecesi ne giyeceğim? Bu soru çok sorulur. Kızkıza.com olarak sizlere biraz da olsa yardımcı olabilmek için bazı önerilerimiz var.

Yılbaşı gecesi ne giyeceğiniz aslında nereye gittiğiniz ve nasıl görünmek istediğinizle bağlantılı. Dışarıda bir yerlere gidiyorsanız pırıltılı giysilerinize, yüksek topuklularınıza  başvurabilirsiniz. Eteğinizin boyu da üzerinize toplamak istediğiniz dikkatlerle orantılı olabilir. 🙂 Partnerinizle çok tutulan bir mekana gidiyorsanız cool görünümlü şık bir elbise seçmelisiniz. Payetler yılbaşı gecesi için yaratılmışlardır. Parlarlar. Basit bir payet üst, payetli bir ceket veya ful payet bir elbise seçiminiz olabilir.

Yüksek topukları, altın ve gümüş renkleri de seviyorsanız kullanabilirsiniz.

Arkadaş grubu ile bir mekana gidecekseniz neşeli hoş bir kıyafet işinizi görür. Ama o gece nereye giderseniz gidin en güzel, size en yakışan kıyafetinizle gidin. Uyarı : Eğer dikkatleri üzerinize çekmek istemiyorsanız veya bu tür bir ilgi yoğunluğuna hazır değilseniz aşırı seksi birşeyler giymeyin derim. Çünkü böyle bir kıyafet nereye giderseniz gidin, bütün bakışları kesinlikle üzerinize çekecektir. Bu da partnerinizin huzursuz bir gece geçirmesi demek. Benden söylemesi.

Yılbaşı için giyinirken daha önce yazdığım “Gece Mekanları İçin Giyinme” ve “Basit Görünmeden Nasıl Çekici Görünülür?” başlıklı diğer yazılarıma da tekrar  bir göz atmanızda fayda var.

Buyrun yılbaşı gecesi için örneklerimiz ve önerilerimiz:

Hepinize mutlu, başarılı güzel bir yeni yıl diliyoruz.