Yaza en uygun sushi’ leri denemek için Sushico’ ya uğradık

Dün Nişantaşı’nda dolaşırken, 30’dan fazla şubesi olan SushiCo’nun yeni yerinde bir öğle molası verdik. Çin, Japon ve Thai mutfağından nefis bir mönüsü olan mekanın bahçesi yok belki ama önündeki açık alan sıcak bir günde güzel esiyordu. Ayrıca çevreyi izleme konusunda da bu mekanın konumu pek hoşumuza gitti.
Yaz günleri için yaratılan, somon, avokado, salatalık ve kinoa’dan yapılan Kinoa Sake Roll ve kinoa, goma wakame, kuşkonmaz, havuç, kızarmış ceviz/dışı avokado’dan oluşan Kinoa Avokado Roll’dan özellikle sipariş ettik. Nefisti.

Eğer siz sushi roll sevmiyorsanız, Zencefil Soslu Çıtır Tavuk, Kuşkonmazlı Dana Eti, Kızarmış Pekin Ördeği’nden birini seçebilirsiniz. Tabii yemek sonunda mutlaka bir Kızartılmış Dondurma olmalı. Bir gün mönünüze eklemelisin.

KIZ KIZA ÖNERİYOR: SushiCo lezzetleri için sadece şubelere gitmeye gerek yok. Bu zincirin 2000 kişiye kadar özel mönüler hazırlayıp catering servisi de veriyor. Tabii evlere paket servisi de unutmayalım. 444 7874 numaradan istediğin zaman sipariş verebilirsin. Afiyet olsun.