YAZ AKŞAMLARI İYİ MÜZİK İÇİN ROTAMIZ BABYLON BOMONTİ

Kışın gittiğimiz her konserde, buluştuğumuz her yemekte “Ne güzel mekan burası. Farklı bir havası var,” dediğimiz Bomontiada’da yaz akşamlarına da bayıldık. Özellikle avluya taşan etkinliklere.
İş çıkışı buluşanlarla, toplantısını Bomontiada mekanlarından birinde yapmayı tercih edenlerle ve elbette Kız Kıza kaynatanlarla bu mekandan tüm İstanbul’a enerji yayılıyor.
Ayrıca nefis bir haberimiz var, yaz boyunca cumartesi akşamları Babylon, bomontiada avlusuna taşıyor müziği.
Biz bunu kızlarla kışın gittiğimiz bir konser arasında, soluklanmak için dışarıya çıktığımızda konuşmuştuk aslında. “Yazın konserler avluda olsa ne güzel dans ediyir,” demiştik. Babylon yetkilileri de bizim gibi düşünmüş. Harika.
[email protected] konserleri kapsamında yerel sahnenin farklı türlerinden gelecek vadeden isimleri çalıyor. İlk konser 24 Haziran’da. Ayrıca cuma ve cumartesi akşamları saat 23.59’dan itibaren dans etmek isteyenler için Midnight Session’lar var.
KIZ KIZA ÖNERİSİ: ılık bir yaz akşamında, yıldızların altında dans etmek için ille de Bodrum’da ya da Alaçatı’da olmanız gerekmiyor. İstanbul’un tam ortasında keyif yapmanız mümkün. Yaşasın. Midnight Session konserlerinin biletleri mobilet.com ve mobilet iOS uygulaması üzerinden alınabiliyor.