THE LIFECO DETOKS İLE 3 GÜNDE O ELBİSENİN İÇİNE GİREBİLİRSİN

The LifeCo’nun merkezini gazetelerde görüp, “Ahhh acaba çok mu pahalıdır?” mı diyordun? Ya da, “Keşke vakit olsa da Bodrum’a ben de gidebilsem,” diye içinden geçirdin mi hiç? O zaman süper bir haberimiz var.
The Lifeco’nun “DTX Basics 3” detoks paketini evde de uygulayabilirsin.
Kabul ediyoruz yoğun hayat temposu ve kötü beslenme alışkanlıkları, modern yaşamın getirdiği çevresel faktörler ve bedensel etkenler vücutta toksinlerin birikmesine ve kontrolsüz olarak kilo alımına neden oluyor.
İşte The LifeCo uzmanlarının hazırladığı “Psyllium, Lemon-Cayenne ve Yeşil Zincir”den oluşan The LifeCo “DTX Basics 3” kısa sürede sağlıklı kilo vermek isteyenlere çözüm öneriyor.
Detoksun içeriği tamamen bitkisel karışımlardan oluştuğu için de vücudu toksinlerden arındırırken, sindirim sisteminin dinlenmesini ve yeniden yapılanmasını, zamanla tembelleşen metabolizmanın hızlandırılarak etkili şekilde yağ yakmasını sağlıyor. Tabii paketin içinde sunulan günlük beslenme programı eşliğinde kullanılması öneriliyor.

KIZ KIZA ÖNERİYOR: Her zaman dengeli beslenme ve egzersiz ile ideal kiloya ulaşmandan yanayız. Ama gelecek hafta gideceğin düğünde giyeceğin elbisen sıkıyorsa, acil bir 3 kilo verilmeliyse detoks bizce de iyi fikir. The LifeCo “DTX Basics 3” paketin fiyatı 149 TL. www.thelifecoshop.com adresinden sipariş verebilirsin.