STRESTEN KURTULMAK İÇİN DOĞRU NEFES ALMAYI ÖĞRENMEN GEREK

Yükselen Çağ Wellbeing Merkezi’ni hiç duydun mu? Peki ya ülkemizin ilk “Ayurvedik Yaşam ve Wellbeing Danışmanı” Ebru Şinik’in adını. Belki Nefeste Saklı Hayat isimli kitabını görmüşsündür raflarda. Eğer duymadıysan da dert değil, demek ki zamanı şimdiymiş.
Bütünsel Sağlık’ın dünyadaki en tanınmış ve güçlü liderlerinden, şifa sisteminde “Kuantum İyileşme” metodu ile “Beden-Zihin Tıbbı”nda bir çığır açan ünlü doktor, yazar ve filozof Dr. Deepak Chopra’nın öğrencilerinden olan Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Merkezi’nin kuruluş amacını, “Hayatlarımızı daha huzurlu, daha sağlıklı, daha mutlu ve tatminkâr bir şekilde yaşamamıza destek veren, modern tıp ile sentezlenmiş kadim teknikleri günlük rutinimize kolaylıkla ekleyerek yaşam kalitemizin yükselmesini sağlamaktır” diye özetliyor.
“Mind-Body Medicine” (Beden-Zihin Tıbbı) çerçevesinde Türkiye’deki ilk Bünye Dengeleyici Ayurvedik Kişisel Bakım Ürünlerini üreten Şinik, ülkemizde Yönetim Kurulu düzeyinde de meditasyon eğitimi veren yegâne kişilerden.
Şinik, “İyi Ol, Mutlu Ol” ve “Daha İyi Yaşamak İçin” sloganları çerçevesinde “Kişisel ve Kurumsal Wellbeing Programları” yürütüyor ve yaşam kalitesini yükselten kadim bilgilerin ışığında hayatlarımızı stresten uzak, daha sağlıklı, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yönlendirmemizin pratik yollarını paylaşıyor. Ayrıca Memorial Sağlık Grubu’na ait Memorial Wellness Merkezi’nde “Şahsa Özel Ayurvedik Yaşam Danışmanlığı” hizmeti veriyor.
www.nefestesaklihayat.com – www.yukselencag.com adreslerinden bir sonraki eğitimi öğrenebilir ve hayatında yepyeni bir sayfa açabilirsin.

KIZ KIZA ÖNERİSİ:
İlk adım olarak Ebru Şinik’in kitabı “Nefeste Saklı Hayat”ı alabilirsin. Gündelik yaşam için nefes egzersizleri kılavuzu niteliğinde olan kitap, doğru nefes tekniklerini herkes için ulaşılabilir hale getirmiş. Şinik, “Çağımızın en büyük hastalık kaynağı olan stresi yönetebildiğimiz kadar sağlıklı ve mutluyuz. Nefesinizi ustalıkla idare ederek hem fiziksel, hem de zihinsel dengenize kavuşabilirsiniz. Kontrollü ve ritmik olarak yapılan, burundan alınıp, verilen Kadim Nefes Teknikleri, dünyada bilinen en etkin stres yönetimi teknikleridir” diyor. Bizce bir göz atmalısın.