Sevgilinizden Kurtulmanın 15 Yolu

Sevgilinizden Kurtulmanın 15 Yolu
 1. Hiçbir zaman “Seni seviyorum” “Lütfen” veya “Teşekkür ederim “ demeyin. İlginizi hiçbir şekilde göstermeyin. Sizin için yaptığı hoş şeyleri hiç gündeme getirmeyin. Erkekler kız arkadaşları tarafından onore edilmek,onaylanmak isterler.Hiç aldırmayın.
 2. Telefonlarına cevap vermeyin, e-maillerini ve mesajlarını görmezden gelin. Sizinle kurmak istediği iletişimi mümkün olduğunca güç hale getirin. İletişim bir ilişkinin atardamarı olduğuna göre, onu kesmek kesin sonu hızla getirecektir. “Ay telefonum sessizde kalmış, duymamışım” “Arkadaşlarla birlikteydik , çok gürültü vardı” gibi açıklamalar yapın. Nerede ve kiminle olduğunuza dair ne kadar az detay verirseniz o kadar iyi. Şüphe ve kıskançlık bir ilişkinin en besleyici unsurlarıdır. Nerelerde olduğunuzu ve size bir türlü ulaşamadığını  söylerse “Ay hala eğlenecek vaktim varken birazcık eğlenmeyeyim mi yani?” gibilerden cevap verin. Ortadan yok olmanızla ilgili açıklama yapmayın ve özür filan dilemeyin. Nasıl olsa ileride ona çok vakit ayıracağınızı biliyordur.
 3. Onunla konuştuğunuz zaman söyleyecek hiçbir şeyiniz olmasın. Çevredeki herkes ile canlı sohbetler yapın ama sıra ona geldiğinde susun ve konuşmayı sürdürmesini bekleyin.
 4. Telefonunuz çalarsa hemen yanından uzaklaşın ve mümkünse odadan dışarı çıkın.
 5. O ve üçüncü bir şahıs aynı anda sizinle konuşmaya başlamışsa üçüncü şahısa bakın ve onunla konuşun.
 6. Başkalarının yanında daha çok eğlenin. Bu insanlar sizin işyeri arkadaşlarınız, kendi arkadaşlarınız veya akrabalarınız olabilir. Erkek arkadaşınızın sizin mutlu ve eğlenen halinizi görmesi gerekir. Ona ‘başka insanlar beni eğlendiriyor, sen beceremiyorsun’ mesajını yolladığınız an ondan kurtulmuşsunuz demektir.
 7. Onun için zaman yaratmaya çalışmayın. İyi giden bir ilişkide taraflar birbirleri için zaman yaratmaya çalışırlar. Bunu yapmayın.
 8. Dışarı çıkabileceğiniz bir çok alternatifiniz olsun. Erkekler kendileri yerine başkalarını tercih eden kızlardan nefret eder. Anında sizden soğuyacaktır.
 9. Hijyen hakkında söylediğiniz ve uyguladığınız her şeyi unutun. Ter kokusuna aldırmayın, üç günde bir duş alın, traş veya ağdayı boş verin. Kesin sonuç çok yakındır.
 10. Üzerine titremeyi ilgi ve alakayı kesin. Erkekler ilgilenilmeyi sever ve ister. Ama saçını karıştırıp omzuna bir iki pat pat yapabilirsiniz. Bunlardan nefret ederler. Bunların arkadaşça ilgi ve davranış olduğunu düşünürler. Hakkında hoşlanmadığınız şeyleri yüksek sesle söyleyin. En sevdiği t- shirt ün ona yakışmadığını, kullandığı kokunun berbat koktuğunu, arabasının bir şeye benzemediğini bunlar da yetmezse hayat tarzını değiştirmesi gerektiğini.. Bu kesin bitirici bir darbedir.
 11. Sürekli alaycı olun. “Tabi, sen her zaman haklısındır zaten,  ah bu dünyada senden biraz daha fazla sayıda olsa, rüyalarında herhalde….”  . Bunlar ve benzeri cümleler kısa zamanda onun kendisini yetersiz hissetmesine yol açacaktır. On beş gün yeter.
 12. Durup dururken kavga çıkartın ve o sebep olmuş havası verin. Her küçük detay için onunla tartışın, tartışma sırasında da ona hakaret etmeyi unutmayın. Araya mutlaka ağırına gidecek bir iki kelime sıkıştırın. Sonra tüm tartışmalar için onu suçlayın. Erkekler suçlanmaktan gerçekten nefret ederler.
 13. Onun yanı başında başka erkeklerle kikirdeşin. Bundan nefret etmeyen erkek yoktur. Sizi suçladığında fena halde alınmış gibi yapın, sadece arkadaşca davrandığınızı iddia edin ama flörtleşmeyi de kesmeyin. Fakat sevgiliniz asabi veya öfke kontrolü zayıf bir arkadaş ise bu pek  uygulanacak yol değildir. Bu da aklınızda bulunsun.
 14. Onu herkesin içinde utandırın. Erkekler özellikle “kendi” kız arkadaşları tarafından aşağılanmaktan nefret ederler. Nefret kelimesi bile az kalır.
 15. Daha önce istemediğiniz şeyleri istemeye başlayın.İstediklerinizi elde edemeyeceksiniz büyük olasılıkla ama “ bu kız daha önce numara yapıyormuş” imajını vermesi açısından çok yararlıdır.