S.S.S.

SIKÇA SORULAN SORULAR

  1. NEDEN BÖYLE BİR SİTE KURMAK İHTİYACI DUYDUNUZ ?

Çalışma hayatının koşulları yüzünden  hepimizin sosyal yaşamı giderek zorlaştı. Hatta giderek yok oldu. Hepimizin arkadaşları, arkadaş grupları var elbette ama bir araya gelebilmemiz inanın çok zor. Senede bir, en çok iki kere başarabiliyoruz bir araya gelmeyi. Derken, bizim gibi  düşünen çok sayıda şehirli kadın olduğunu fark ettik. Aşağı yukarı aynı şeylerden şikayet ediyorlardı. Kimisi arkadaşları ile dışarıda yemek yemek için plan yapmış, 7 kişiden sadece 2 kişi gelebilmiş. Diğerleri söz verdikleri halde gelmemişler / gelememişler. Kimi bir sene boyunca para biriktirip hayallerinin seyahatini gerçekleştirmek için Kamboçya turuna katılmış. Günlük turların orta yerinde otele dönmek isteyen, her an her şeyden şikayet eden, bulunduğu yerden en ufak zevk almayan amaçsız tur arkadaşlarından şikayet ediyordu. Hayal ettiği gezi bu değildi tabii.

Bazı şeyler ancak sizin gibi düşünen, sizinle aynı şeylerden hoşlanan insanlarla birlikte yapılırsa zevkli olur. Aksi takdirde tam bir işkenceye dönüşür. Düşünsenize, sıkıcı bir grupla Nevizade’ye gitmişsiniz : Telefonum çalsa da, bir şey uydurup kaçsam diye düşünürsünüz.

Biz buradan hareketle tüm aktiviteleri bir sosyal grup çatısı altına toplayarak, tek başına yapılması zevk vermeyen etkinlikleri grup halinde gerçekleştirmek üzere bu girişimi başlattık. Örneğin bir kadın için alışveriş yapmak, yeni şeylere bakmak ve satın almak bir zevktir. Ama aynı etkinlik bir erkek için her an söylenmesini gerektiren bir işkencedir. Alışverişe de tek başına gidilmez, fikir soracak birileri mutlaka olmalı. Etkinliklerimiz arasında bu da var, kızlar toplanıp alışverişe gideceksiniz, sizleri biz götüreceğiz.

  1. SİTEYE ÜYE OLMAK ÜCRETLİ Mİ?

Hayır değil. Hiçbir zaman da ücretli olmayacak. E – mail adresinizle üye olabilirsiniz.

  1. BU TURİZM SİTESİ Mİ? YANİ SADECE GEZİ FİLAN MI DÜZENLİYORSUNUZ?

Kizkiza.com bir turizm/seyahat sitesi değil.Düzenlediğimiz iç ve dış gezileri TÜRSAB üyesi şirketler aracılığı ile gerçekleştiriyoruz.  Sadece gezi düzenlemiyoruz. Geziler dışında  en güzel ve güncel kültür-sanat etkinliklerine, yeteneklerinizi hep birlikte keşfedeceğiniz kurslardan, şehir stresinden kaçacağınız sportif aktivitelere, daha önce yaşamadığınız kız kıza alışveriş deneyiminden, birbirinden eğlenceli hafta sonu programlarına kadar her şeyi sizin için burada toparladık. Yapmanız gereken tek şey üye olarak seçtiğiniz etkinliğe katılmak. 

  1. BİRAZ ZORLARSAM KENDİ BAŞIMA DA BÜTÜN BUNLARI GERÇEKLEŞTİREBİLİRİM, NEDEN ÜYE OLAYIM Kİ?

Buna uzun uzun açıklamalar yazabilirdik elbette ama tek kelimeye sığdıracağız, çünkü her şeyi anlatıyor : SOSYALLEŞME. Kızkıza.com bünyesinde her meslekten, her yaş grubundan yeni arkadaşlar edineceksiniz, ufkunuz ve çevreniz akıl almaz bir boyuta ulaşacak. Bildiğiniz gibi bir iki arkadaşla çay bahçesine giderek veya herhangi bir şekilde vakit geçirmekle sosyalleşme olamıyor. Ancak sosyal bir ortamda bulunmuş oluyorsunuz.

  1. SİZ NASIL OLUYOR DA DAHA DÜŞÜK MALİYETLER SUNABİLİYORSUNUZ?

Konu olan her etkinlik için ön görüşmeler yaptığımız ve grup indirimleri alabildiğimiz için ufak da olsa bir fiyat avantajımız oluyor.

  1. SİZİN KAZANCINIZ NEDİR? HERHALDE SOSYAL YARDIM KURULUŞU DEĞİLSİNİZ ?

Sitemizin kuruluş amacı Avrupa’nın, hatta dünyanın en büyük “kadın” portalı olmak. Kar ve kazanç uzun bir süre için odaklandığımız hedefler arasında bulunmuyor.

  1. ÜYELİK KARTI VERİYOR MUSUNUZ?

Üyelik kartı verilmesine 2016 yılı itibarı ile başlanacak. Akılda tutulması gereken konu şu ki, sadece etkinliklere katılanlara üyelik kartı verilecek.

  1. BENİM BAZI ÖNERİLERİM VAR. SİZE YAZSAM UYGULAR MISINIZ?

Elbette. Burası interaktif bir portal,  tüm öneri ve eleştirilerinize her zaman açığız.