Mot Atelier bileziklerin her biri göz kamaştırıcı

Beymen Zorlu’da dolaşırken her seferinde ayaklarımız bizi Tiffany & Co’nun Türkiye temsilcisi Dilek Ertek’in sahibi olduğu Collection Corner’a doğru götürüyor. Bu sefer de öyle oldu. Her şey öylesine pırıltılı ki etkilenmemek mümkün değil. Radarımızda MOT Atelier’in Silver Line koleksiyonu vardı. Genç girişimci ve tasarımcı Can Öker’in bilekliklerden oluşan bu yeni koleksiyonuna bayıldık.

MOT Atelier’ nin daha önceki koleksiyonları Titan ve Primitif’i de beğenmiştik. Ama bu seferki farklı. “Kendi MOT’unu yarat” mottosuyla iki ucu vidalı olarak tasarlanmış bileklikler. İstersen elmas, pırlanta, zümrüt, yakut gibi değerli veya yarı değerli taşlarda ekleyebiliyorsun. Böylece kendi tarzını yaratmış oluyorsun.

Bu arada bir hatırlatma MOT Atelier aksesuarı ve bileklikleri Viyana’nın önemli caddelerinden Graben’deki iki mağazada da satışa satılıyor. Yolunuz düşerse uğrarsınız.

 

KIZ KIZA ÖNERİYOR: MOT Atelier koleksiyonlarına mağazalara gitmeden de göz atabilirsiniz. www.motatelier.com adresine bir bakmanı öneririz.