MONTE CARLO’YU SALLAYAN EZRATUBA’DAN KIZ KIZA’YA ÖZEL İNDİRİM


Geçen hafta Monte Carlo Moda Haftası’nda ezratuba defilesi vardı. İstanbul Maden İhracatçıları Birliği’nin desteğiyle, Türk doğal taşlarının tanıtımını üstlenen ezratuba, doğal taşın büyüsünü yansıtan “TURKISH STONES” isimli 2018 Cruise koleksiyonunu bu muhteşem şehirde sergiledi. Üstelik de ezratuba Monte Carlo moda haftasına davet edilen ilk Türk markasıydı.
Tek güzellik bu değil ama. Moda haftasının gala yemeğinde ödül alan Naomi Campbell’ın markayı çok beğendiğini söyleyip, başarılar dilemesi, dünyaca ünlü model ve oyuncu Victoria Silvstedt’in davete ezratuba’nın 2018 Cruise koleksiyonundan bir elbiseyle katılması da pek güzeldi.
KIZ KIZA ÖNERİYOR: Düşündük ki, mezuniyet ve düğün sezonu açıldı, Kız Kıza takipçilerinin de ezratuba’ya uğrama vakti gelmiştir. Yetenekli tasarımcıların Nişantaşı’ndaki showroom’una uğradığınız zaman instagram’da kızkızanoktacom’u takip ettiğinizi gösterin ve anında yüzde 10 indirimi kapın. Gitmeden ezratuba.com’dan yeni koleksiyona göz atmayı da unutmayın.