KÖTÜ ÇOCUKLAR YERİNE CENTİLMENLERİ SEÇMENİZ İÇİN 7 SEBEP

O her zaman size destek olacaktır.

choose6jpg-728x728

Gerçek bir beyefendi ile birlikte olduğunuzda, hangi işe el atarsanız atın başarılı olmanız için elinden geleni yapacaktı.

Sevildiğinizi ve saygı duyulduğunuzu hissettirecektir.

ultimate7jpg-728x728

Kötü çocuklar daha eğlenceli ve heyecen uyandırıcı olabilir, fakat; bir beyefendi daima sevildiğinizi ve saygın bir kadın olduğunuzu size hissettirecektir.

Güvende hissettirecek

choose3jpg-728x728

Kötü çocuklar eğlenmek için para harcamaktan çekinmezler fakat bu uzun vadede sürekli devam eden bir durum değildir. Bir beyefendi daima istikrarlı, kaliteye önem veren ve hak ettiğiniz rahatı size sunmak için çalışacaktır.

Ne aldığını bilirsin

fairytales5jpg-728x728

Kötü çocuklar pek öngörülebilir insanlar değillerdir, ne zaman ne olacağını kestiremezsiniz. Fakat bir beyefendi çocuğunuza nasıl bir baba olacak çok önceden bilirsiniz.

İlişkinin vazgeçilmezi TUTKU

ultimate1jpg-728x728

Kötü çocuklarda da tutkuyu hissedebilirsiniz ama bu uzun süre devam etmeyecektir. Unutmayın o bir avcı ve avlanmaktan vazgeçmez. Bir beyefendi sizi severse tutkuyu iliklerinize kadar ve yıllarca hissedeceksiniz.

Güven

choose7jpg-728x728

Aslında fazla söze gerek yok ama her erkek aldatır algısını düşünürsek eğer; bir beyefendi ile birlikteyseniz aldatılma hissi ve paranoyasını inanın daha az hissedeceksiniz.

kaynak http://jamesmsama.com/