KIZLAR DUYDUNUZ MU? UBER ARTIK BODRUM VE ÇEŞME’DE


40 şehirin yanı sıra İstanbul’da hayatımızı süper kolaylaştıran ulaşım yolu Uber, yaz aylarında Bodrum ve Çeşme’de de hizmet veriyor. Yaşasın. Yolu nasıl bulacağım? Arabamı nereye park edeceğim derdine son veren uygulamaya zaten bayılıyorduk. Bir de işin güzeli Uber tüm kullanıcılarına Çeşme ve Bodrum’daki yolculuklarında geçerli Haziran ayına özel yüzde 20 indirim fırsatı sunmuş. Cidden cazip fiyatlar Bu indirimden faydalanmak için kullanıcıların bir promosyon kodu girmesi gerekmiyor.
Ayrıca henüz Uber’i denemeyenler, “UBERLEYAZ” promosyon koduyla Uber’e kaydolup Bodrum veya Çeşme’deki ilk yolculuğunu 50 TL’ye kadar ücretsiz gerçekleştirebiliyor. Ücretler konusunda birkaç örnek verelim. Mesela Bodrum’da Türkbükü- Yalıkavak arası 44-60 TL, Bodrum merkez- Yalıkavak arası 60-76 TL, Bodrum Havalimanı- Bodrum Merkez 100 TL Peki ya Çeşme? İzmir Adnan Menderes Havalimanı- Çeşme Merkez arası 192 TL, Çeşme Merkez- Alaçatı arası 88 TL, Ilıca- Alaçatı arası 25-36 TL. 73 ülkede 450 şehirde hizmet veren Uber’i hala telefonunuza indirmediyseniz şu anda tam zamanı.
KIZ KIZA ÖNERİSİ: Özellikle gece çıkarken araba dert oluyor. Kız Kıza taksiye binmek de ürkütücü geliyor. En güvenli yol Uber. Kısa ya da uzun mesafe fark etmez, deneyin deriz. Bir de özellikle indirim zamanlarını takip edin. Çok iyi fiyatlar için indirim kuponlarınız bir kenarda dursun.