Kalem etekler ile sonbahar modasını ofise taşıyın

Kalem etekler ile sonbahar modasını ofise taşıyın

Sonbaharın en güzel moda trendlerini, kalem etekler ile ofise taşıyabilirsiniz. Bu parça sayesinde hem profesyonel bir görünüm, hem de feminen bir çizgi yakalamanız mümkün. Birçok parça ile rahatlıkla kombinleniyor olması ise, kalem eteğin önde gelen diğer avantajları arasında yer alıyor.

Peki, uzundan kısaya, desenlisinden sadesine, kalem etekleri nasıl kombinleyebiliriz? İşte ofiste şıklığınızı konuşturmanıza yardımcı olacak 8 kalem etek kombin önerisi:

Tek renk

work-office-outfit-pencil-skirt-GettyImages-456088148-h724

Baştan aşağı aynı rengi kullanacağınız kombinler, kalem etek için iyi bir tercih olabilir. Renk seçiminizi lacivertten ya da bordodan yana yapmanız, hem sezonun trendlerini yakalamanıza hem de hatasız bir görünüm yaratmanıza yardımcı olacaktır. Topuklu ayakkabı ve bir statement kolye ile kombinlediğinizde, çabasız şıklığı yakalayabilirsiniz.

Asi görünüm

work-office-outfit-pencil-skirt-cupcakes-cashmere-h724

Kalem eteğinizi motorcu ceketiyle kombinlemeyi düşünebilirsiniz.
Kombininize biraz genç bir dokunuş getirmek istiyorsanız, kalem eteğinizi motorcu ceketiyle kombinlemeyi düşünebilirsiniz.

Renk vurgusu

work-office-outfit-pencil-skirt-corporate-catwalk-h724

Eğer parlak renkte bir kalem etek kullanacaksanız, diğer parçaları göze çarpmayan renklerden seçmeye çalışın. Bu sayede eteğin vurgusunu artırmış olursunuz.

Dantel dokunuş

work-office-outfit-pencil-skirt-style-me-grasie-h724

Dantel detaylı kalem etekleri, düz bir bluz ile kombinleyerek işe hızlıca hazırlanabilirsiniz.

Modern çizgiler

work-office-outfit-pencil-skirt-GettyImages-456182592-h724

Daha modern bir görünüm yakalamak istiyorsanız, uzun kalem etekleri tercih edebilirsiniz. Bu parçalar sezonun diğer bir trendi olan uzun kabanlar ile çok yakışacak.

Eğlenceli desenler

work-office-outfit-pencil-skirt-GettyImages-451933042-h724

Fazla dikkat çekici olmadan kombininize bir değişiklik getirmeyi düşünüyorsanız, tercihinizi desenli kalem eteklerden yana yapabilirsiniz. Bir gömlek ile kombinlediğinizde, dinamik ve profesyonel bir görünüm yakalayabileceksiniz.

Rahat ve şık

work-office-outfit-pencil-skirt-girl-from-panama-h724

Kalem eteğinizi resmiyetten biraz uzaklaştırmak isterseniz, t-shirt ve blazer ceketlerden yardım alabilirsiniz.

Dokuların uyumu

work-office-outfit-pencil-skirt-atlantic-pacific-h724

Kalem eteğinizi kombinlerken, farklı dokulardan ilham alabilirsiniz. Deri eteğinizi örgü kazağınızla kombinlemek, çabasız şıklığı yakalamanıza yardımcı olacak.

Kaynak:

Glamour

Tagged , , , ,