İSTANBUL MANZARASI EŞLİĞİNDE CAZ DİNLEMEK İÇİN BLEU LOUNGE

Hava sıcaklığı hepimizi çileden çıkartıyor. Bu aralar teraslar, ağaç altları çok daha çok tercih ediliyor. Gece gezmesine giderken de mekanları buna göre seçiyoruz. Geçen gün The Ritz-Carlton İstanbul’un şehre tepeden bakan teras barı Bleu Lounge’a düştü yolumuz. Manzara elbette harika, içkiler ve müzik de. Ama asıl önemlisi nefis esiyordu.
İstanbul’un en güzel manzarasını izleyebileceğiniz Bleu Lounge’da, müzik olarak 70’ler, 80’ler, 90’lar ve günümüzün sevilen caz ve Latin parçaları çalıyor. Ayrıca Çarşamba, Perşembe ve Cuma akşamları canlı müzik de var. Mesela bu çarşamba Neylan&Çağrı  var. Sonrasında bu özel terasta konserler devam edecek. Programı takip etmeni öneririz.
İstersen de erken gidip Bleu’de otelin başaşçısı Selami Güleryüz tarafından hazırlanan ve dünya mutfağından esinlenen ızgara ağırlıklı menüsünü deneyebilirsin.

KIZKIZA ÖNERİYOR: Kız kıza gidip harika vakit geçirmek için ideal bir ortam. Bir kız arkadaşının doğum günü partisi için bile gidebilirsiniz. Manzara, yemekler, ortam, müzik hepsi bir arada. Tüm gece çok eğleneceğin garanti. Rezervasyon için 0212 334 41 88 numaralı telefonu arayabilirsin.