İlk Buluşmada İşinize Yarayabilecek Bir Kaç İpucu

İlk Buluşmada İşinize Yarayabilecek Bir Kaç İpucu

İlk buluşma herkese göre içinde farklı duygu barındırır. Kimisi için büyük heyecan, kimisi içinde “aman alt tarafı bir buluşma”dır. Genellikle arkadaşların zorlaması ile  “bu iş pek olacak gibi değil” önyargısıyla gideriz otururuz karşısına. Ama bir de tam tersi çıkarsa, eyvahlar olsun o akreple yelkovan birbirini deli gibi kovalar. Öyle veya böyle ne yapacağız, bu kadar kısa zamanı nasıl değerlendireceğiz?

Sevgili kızlar geceyi  kazasız belasız atlatmak için söylediklerimi aklınızın bir köşesinde tutun!

1-Bu bir karşı cins sonuçta ne kadar zeki olabilir ki?( çok vurucu oldu değil mi? Bence de,  ama bu aramızda kalsın 🙂 ).

2- Başlangıçta bütün erkeklerin tek bir hedefi vardır. Bunu unutmayın ama değiştirmek sizin elinizde.

3-Sakın rejimdeyim deme, kısaca Kezban’ı oynama (ayrıca vücudunuzu çekinerek göz ucuyla değil,  hiç çekinmeden xray cihazı ile kontrolden  geçirme  hakkını  vermiş olursunuz).

4-Bir önceki ilişkinde yaşadıklarından  sakın bahsetme, hele hele kendi hataların aklının ucundan bile geçmesin.

5-Mümkünse 2 kadehin üstüne çıkma (ben dayanıklıyım diyebilirsin ama karşındaki sana ayak uydurma derdine kapılırsa,  içip içip bütün bilinçaltını kusabilir).

6-15-50 cm arası kıyafetlerden uzak dur,  11 pound topukludan da ( ayrıca günümüzde sosyal ağlarda 1.90 görünüp 1.65 de park etmiş çok örnek var 🙂 ).

7-Çok geç saatlere kalma, zira saatler 00:00’yi geçtiğinde geceye başka yerde devam etme teklifiyle karşılaşabilirsin 🙂 Daha ilk buluşmada o teklifi almasan iyi olur.(O dört sıfırla benim kan davam var belli  pek sevmem o dörtlüyü 🙂 ).

8-İddialı kahkahalar atma(düğünde, annenin kulağına eğilip baban seni izliyor biraz yavaş gül dediğini hatırla 🙂 ).

9-O telefon masaya çıkmıyorsa ya da ters çevrilmişse zaten  çık git (tabi telefon Ericsson 618 ise zaten çıkarmasın 🙂 ) Böyle durumlarda acil durum butonu görevini üstlenmiş arkadaşlarınız olsun, çaktırmadan’ imdat’ mesajı gönderin, hızlıca arayıp türlü bahaneyle sizi o masadan kaldırsın.

10-Sosyal ağlardaki adreslerini hemen karşındakine takdim etme(sonra engelleme derdine düşersin).

11-Whatsupp’ta son görülme ve okundu bilgisi kapalıysa bir parça düşün istersen, benden söylemesi.

12-Bir cüzdanı olsun, öyle hesap gelince cebinden parayı köşedeki manavcı amca gibi çıkarıp veren tiplere karşı biraz dikkatli olun.

13-Kızlar göz teması kurun. Orada her şey okunuyor. Göz temasından kaçınıyorsa sakladığı bir şeyler vardır. Diğer taraftan gözünü dikmiş bir saniye bile ayırmıyorsa ufak ufak toparlanmaya başlasanız iyi olur.

14-Kullandığı parfüme çok dikkat edin yanınıza gelirken dağ esintili oda spreyi sıkmış olmasın.

15- Cüzdanım evde kalmış, arabada kalmış, araba da yanmış bitmiş kül olmuş yalanlarını sakın yemeyin, bırakın bulaşıkları yıkasın.

16-Eğer ki instagram hesabında devamlı gittiği gece klüpleri ve yediği yemekleri paylaşmışsa ve ciciş kardeşler tarzı kankitoları varsa, 15 gün ömrünüz kaldığını ve onu son nefesinizde bile hatırlayacağınızı söyleyip topuklayın.

17-Ve son olarak : bu yazdıklarımla karşılaşma olasılığınız evet var. Ericsson 618 model telefon kullanan biri elbette olmaz, o ancak 20 yıl önce komaya girip tahmini yeni uyanmıştır ama  sıraladığım maddelerdeki tiplerden  birkaçı illa  karşınıza çıkacaktır lütfen dikkat 🙂

Sevgiyle 🙂