HERKESİN ELİNDEKİ ZİGZAG DESENLİ ÇANTA: MİSELA

Tasarımcı Serra Türker’in beş yıl önce kurduğu çanta markası Misela, büyüdü büyüdü ve artık sokakta pekçok kadının kolunda görülmeye başladı. Belki sen de dikkat etmişsindir. Hani şu zigzag desenli çantalar.
Kadınlar bir süredir Chanel’lerine, Balenciega’larına ara verip Türker’in zigzaglarını aldılar ellerine. Her sezon yeni modeller ekledi o da koleksiyona. Gri ve krem tonları hep ağırlıkta. Sonra bir de Travel koleksiyonu yaptı ki, bavulları, makyaj çantaları ve portföyleriyle nefis bir seri.
Bu yaz ayları için ise pembeler, maviler, açık yeşiller eklendi Asmalımescit’teki Meşrutiyet Caddesi’ndeki dükkanın vitrinine. Ve tabii gece için renkli, parlak seçimler…Tepsiler, mumlar, yastıklar ve lambalarla ev dekorasyonuna da yeşil ışık yakan Misela, bu alanda da zigzaglardan vazgeçmedi. Tohum Oitzm Vakfı için yaptığı koleksiyonla da çok sevildi.
Kişiselleştirmek önemlidir fikrinden yola çıkıp, fiyata minik bir ek yaparak, isminizin üç harfini ya da isminizin ve soyadınızın ilk harflerini işliyorlar çantanızın üzerine. Harika oluyor.

KIZ KIZA ÖNERİSİ: Çanta fiyatları 1.500 TL civarında. Eğer fazla geldiyse bir yıl içinde farklı çanta modellerine kaç TL verdiğinizi bir düşünün. Zara ve Nine West’e azıcık ara vermenin zamanı gelmiştir belki. Üstelik size özel bir çantaya sahip olacağınızı da unutmayın. İstanbul’daki mağazanın yanı sıra Bodrum Yalıkavak Palmarina’da da bir Misela olduğunu ve hatta internetten de sipariş verebileceğinizi hatırlatalım.

SERRA TÜRKER, Misela’nın 5. yıl kutlamasında.