HAYDİ KIZLAR CHEF’S TABLE’DA MUTFAĞA GİRİYORUZ

Türkiye’nin WACS (Dünya Şefler Birliği) Sertifikası uygulamasını yapan tek okulu Chef’s Table Mutfak Akademisi’nde, Haziran ayı için iştah kabartan workshoplar var. Şef Serkan Bozkurt yönetimindeki etkinliklerden birini seç.


10 HAZİRAN CUMARTESİ LÜBNAN MUTFAĞI (14:00-17:00) (150 TL)
Benzersiz Lübnan Mutfağı’nın efsaneleşmiş lezzetleriyle harmanlanmış eğlenceli saatler geçirmeye hazırsanız bu workshop size göre. Humus’tan Falafel’e, Tahin Sos’tan Tabbule Salatası’na klasikleri keşfetmeye hazır olun!
Workshop içeriğinde; Tabbule Salatası, Turşulu Humus, Falafel ve Tahin Sos, Kafta Kebap Dürüm, Sorbe ikram var.


11 HAZİRAN PAZAR TEX MEX (13:00-16:00) (150 TL)
“Kırmızı et olmadan sofralar eksik” diyenlerden ya da “Yemeğe tadını veren acı biberdir” diyenlerdenseniz bu workshop tam da size göre. Efsane Tex-Mex lezzetleri ile eğlenceli bir workshop deneyimine hazır olun! Fajita’dan Taco’ya, bu lezzetlerin sırlarını keşfedin.
Workshop içeriğinde; Chilli Beef Tacos, Beef Fajita,Avokado (salsa ve ekşi krema sos ile), Meksikan fasulyeli ve cheddar peynirli Tostadas var.


17 HAZİRAN CUMARTESİ STEAK BURGER (14:00-17:00) (150 TL)
Nefis ve doyurucu lezzet kombinasyonlarının bir burgerde birleşmesi… Çok keyif alıp her zaman yapmaktan keyif alacağınız steak yapısındaki bu burgerlerin yapımı, detayları ve püf noktalarını öğrenmek için bekleniyorsunuz.
Workshop içeriğinde; Islak Hamburger, Grand Burger, Coleslaw Salatası, Çikolatalı Süt Burger var.


18 HAZİRAN PAZAR ET PİŞİRME TEKNİKLERİ 3 (13:00-16:00) (165 TL)
Uzman eğitmenler eşliğinde etin sırlarını keşfetmeye davetli olduğunuz bu workshopda Karamelize Soğanlı Steak Köfte’den Chimichurri Marineli Brezilya Beef’e en özel lezzetlerin nasıl hazırlandığını uygulayarak öğreneceksiniz.
Workshop içeriğinde; Tane Karabiberli ve Fesleğenli Dana Rosto, Chimichurri Marineli Brazilya Beef, Karamelize Soğanlı Steak Köfte, Glaze Kırmızı Şaraplı Pancar Carpaccio, Közlenmiş Biberli ve Taze Biberiyeli Köy patatesi Sote bulunuyor.

KIZ KIZA ÖNERİSİ:
Bu etkinlikler kız ardakaşlarla birlikte gidilince sıradan bir akşam yemeğinden çok daha eğlenceli oluyor. Pişirmek ayrı eğlence, sonrasında hep birlikte yemek de. Acaba aranızdaki en hamarat kim ortaya çıkıyor. Kesin denemelisin.