Güzellik Sırları

Güzellik Sırları

 

Şehirli kadınların yeni buluşma noktası kizkiza.com, keyifli etkinliklerine devam ediyor

Kız Kıza Buluştular, Güzellik Sırlarını Keşfettiler

Çalışma ve metropol hayatının yoğunluğu ile kendilerine zaman ayırma fırsatı bulamayan kadınlar için sosyal bir kulüp olarak tasarlanan kizkiza.com, kadınların sürekli ertelediği planları, keyifli grup aktiviteleri organize ederek gerçekleştiriyor. The Public Hotel’deki yeni etkinlikte güzellik ve sağlık konusunda Türkiye’nin en deneyimli uzmanlarından Dr. Seran Göçer ile buluşan kizkiza.com üyeleri, güzellik ve sağlık konusunda çok önemli sırları öğrendiler. Gezilerden hobi kurslarına, eğlenceden güzellik sırlarına kadar birçok alanda kız kıza düzenlenen keyifli etkinliklere katılmak için siz de kizkiza.com’a üye olabilirsiniz.

Dr. Seran GöçerKadınlar iş hayatında gerçekten çok çalışıyor ve bu yoğun tempo içinde hayallerini, gerçekleştirmek istedikleri aktiviteleri genellikle erteliyorlar. Metropol hayatının koşturmacası içinde, geçmişte kız arkadaşlarıyla birlikte yaptıkları keyifli etkinlikleri özleyen birçok kadın, kız kıza buluşmaların hayalini kuruyor. Şehirli kadınların yeni buluşma adresi kizkiza.com, işte bu hayalleri gerçekleştirmek için kuruldu.

Yaklaşık 20 senedir iş hayatında olan Esra Zarakol, Ayşe Ebru Örtemiz ve Elif Deniz Kavasoğlu, kendi deneyimleriyle yürüttükleri ‘kizkiza.com’ portalının, büyük şehirlerde yaşayan ve çalışan/çalışmayan çok sayıda kadının derdine derman olacağına inanıyorlar. “Kadınlar yalnızlıktan hoşlanmaz, tek başlarına bir şey yapmaz istemez” fikri, kizkiza.com hareketinin temelini oluşturuyor.

Güzelliğin ve sağlığın püf noktaları

Kadınların yapmak isteyip de yapamadıkları tüm etkinlikleri organize ederek hayatlarını kolaylaştırmak hedefi ile kizkiza.com, üyelerini keyifli etkinliklerde buluşturmaya devam ediyor. Beyoğlu The Public Hotel’de hafta sonu düzenlenen etkinliğe katılan Dr. Seran Göçer, ‘Selülit Tedavisi ve Bölgesel Kilo Kaybetme’ başlıklı sunumuyla güzelliğin ve sağlığın püf noktalarını anlattı. Göçer, bu konudaki soruları da yanıtlayarak, kizkiza.com üyelerine unutulmaz bir gün yaşattı.

Kizkiza.com, Outlet Center gezileri, Şile’de ATV turları, dans ve fotoğrafçılık kursları gibi sürpriz etkinliklerle, kız kıza buluşmalara devam edecek.

 

Kızkıza.com’dan Üyelerine Özel Unutulmaz Bir Deneyim:

Güzellik Sırları

Dr. Seran Göçer ile “Selülit Tedavisi ve Bölgesel Kilo Kaybetme” etkinliği.

Kızkıza.com üyelerinden ilk başvuran 30 üyemizi The Public Hotel’de unutulmaz bir deneyim bekliyor. 20 Şubat Cumartesi saat 15.00 – 17.00 arasındaki bu etkinliği kaçırmak istemiyorsanız hemen başvuru formunu doldurup bize yollayın.

Sizleri güzel ve yararlı bir gün bekliyor.

Dr. Seran Göçer Kimdir ?

Türkiye’nin ilk sağlık tv kanalı Medical Channel’in 2 yıl yöneticiliğini yapan Dr. Seran Göçer, 2003-2005 yıllarında Habertürk Televizyonu’nda her Pazar saat 18.00’de ekrana gelen “Dr. Seran Göçer’le Estetik Sorunları” isimli bir televizyon programı sunmuştur. 2007-2008 de tv8 de İnfo Sağlık , 2009 da Kanal T’de Yaşama Dair, Cine 5 Saglık Rehberi diğer bazı programlarıdır. Fransa’da Mezoterapi ve Medikal Estetik üzerine Paris Tıp Fakültesi’nde eğitim alarak, Uluslararası Mezoterapi Derneği sertifikalı bir Medikal Estetik doktoru olan Dr. Seran Göçer, Memorial Hastanesi’nde kurduğu Memorial Güzel Yaşam Kliniği’nde 12 yıl çalıştıktan sonra halen Nişantaşı’nda kendi kliniğinde hastalarını tedavi etmeye devam ediyor.

1993 yılının “Best Model”i ve 1994 Türkiye Güzellik Yarışması’nın ilk 10 finalistinden biri olan Dr. Seran Göçer, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1997 yılında mezun olduktan sonra İstanbul’a gelerek televizyon yapımcılığı ve sunuculuk alanında çalışmalarına başladı.

*Unutmayın formu kabul edebilmemiz için siteye üye olmanız koşulu var.