ERKEKLERİN SEVMEDİĞİ 7 KADIN

erkeklerin-nefret-ettigi-7-bayan-karakteri_780x506

Erkeklerin gerçekten itici bulduğu hareketleri derledik bakalım ortaya neler çıkmış.

Erkeklerin nefret ettiği 7 tipi sizin için derledik lütfen bunları dikkate alalım sizleri seviyoruz 🙂

1. 5 dakika sonra hazırım

5-dakika-sonra-hazirim_780x503-8uavp2kwn7

 

Saç, makyaj, kıyafet seçimi derken aynanın karşısında saatler geçiren kadınlar erkeklerin sevmedikleri kadın tipleri arasında yer alıyor.

2. Benim sana ihtiyacım yok!

benim-sana-ihtiyacim-yok_780x1110-q70eeifhhw

 

Kendi ayakları üstünde duran, kendine yeten, ekonomik özgürlüğünü sağlamış bir kadın olmak olması gereken ancak kadınların bu durumu erkeklerin gözüne sokarak yapmaları onları en çok çıldırtan konulardan biri.

3. Şikayet etmek için konu ayırt etmeyen kadınlar

sikayet-etmek-icin-konu-ayirt-etmeyen-kadinlar_780x519-xulwprr9ft

 

Sürekli şikayet eden ve hayatını eleştiren biri sadece iç bunaltabilir, konu ayırt etmeksizin sürekli şikayette bulunan kadınlar erkeklerin en çok bunaldıkları davranışlar listesinin başında geliyor. Hiçbir erkek işinden, kendinden, hayatından, çocuğundan, arkadaşlarından ve yaşadıklarından sürekli şikayet eden biriyle mutlu olamaz.

4. Konuşmalı mı Konuşmamalı mı ?

 

konusmali-mi-konusmamali-mi-_780x409-wmo7hd93aw

 

Erkeklerin tahammül edemediği kadın karakterlerinin başında her şeyi sorgulayan ve ‘çok konuşan’ kadınlar yer alıyor. İlişkinin en başında konuşkanlığı ilgi çeken kızlar zaman geçtikçe erkeklerin gözünde bu özelliklerinden dolayı itici hale geliyorlar. Ama unutmamalı ki her deliyi bir de delirten vardır.

5. Kıskanç kadınlar

kiskanc-kadinlar_780x410-023igh1vyh

Bir kişinin sevdiğini sahiplenmesi ve paylaşmak istememesi en doğal kararı ancak sürekli şüphe durumu erkeği öfkelendiriyor ve sıkıyor. Aşırı kıskançlık erkeklerin en sevmediği davranışlar arasında yer alıyor.

6. Ya benle ya da hiç

ya-benle-ya-da-hic_780x613-rwcds36kak

 

Bir ilişkide bol bol zaman geçirmek ilişkiyi en çok besleyecek şeylerden biri olsa da kişilerin kendilerine özel zamanları kalması gerektiğini unutmamak gerekir. Bir kadının erkeğin sadece onunla buluşmasını istemesi ve buluştuklarında da erkek arkadaşlarından bahsetmemesini beklemesi erkeği soğutan hareketlerden.

7. Azı karar çoğu zarar

azi-karar-cogu-zarar_780x406-d783dpfmrq

 

Olması gereken sorular olmaması gereken sorunlar yaratabiliyor. Hepsi ayrı ayrı mantıklı sorularken bir soru bombardımanı olarak sunulunca bunaltıcı hale geliyor. Erkekler bu soruları bir arada görünce soruların tek tek mantıklı olduğunu görmüyor ve fazla sorgulayıcı buluyor.
Beni seviyor musun? Dün gece nerdeydin? Kimleydin? Faturaları yatırdın mı?