EBRU ŞALLI PLAJ KOLEKSİYONU İÇİN ADRESİMİZ LİDYANA.COM

Ebru Şallı’nın pilates tekstil koleksiyonuna bayılanlardan mısınız? Biz de. O yüzden Lidyana’daki plaj koleksiyonunu görünce hemen incelemeye aldık. Öncelikle şunu söyleyelim, bütün vücut tiplerine hitap eden, her kadının giyebileceği ve kendine uygun parçalar bulabileceği ürünler tasarlamış Ebru Şallı. Hem feminen hem de sportmen çizgiler hemen fark ediliyor. Kumaşlar kaliteli, bir mayo koleksiyonunda en çok dikkat çeken şey olan dikişler gayet iyi duruyor.
Hiç bir model abartılı değil. Hepsi giyilebilir tasarımlar. Birçok parçada sadeliği tercih edenler için soft renk ve desenlere yer verilmiş.Bu arada canlı desen ve renklerin göz alıcı kesimlerle buluştuğu iddialı birkaç model de yok değil. Bu 29 parçadan oluyan koleksiyon bugün lidyana.com da satışta. Bedenleri tükenmeden bir göz atın.

KIZ KIZA ÖNERİSİ: Özellikle bikinileri takım olarak giymek zorunda değilsiniz. Farklı alt ve üstlerle kombinleyip çok daha size özel bir görüntü yakalayabilirsiniz.Özellikle omuzları fırfırlı, yeşil desenli bikini favorimiz.