Çalışan kadınların hayatını kolaylaştıracak ofis kombinleri

Çalışan kadınların hayatını kolaylaştıracak ofis kombinleri

Ofis çalışanı kadınların en çok zamanını alan şeylerden biri de, her gün için farklı ofis kombinleri hazırlamaktır. İş hayatınızdaki imajınızı ve gün boyunca sergilediğiniz çalışma performansınızı doğrudan etkileyen ofis kombinleri, hem stil sahibi, hem profesyonel hem de rahat görünmelidir. İşte bu görünüme ulaşmanın en kestirme yolunu sunan 5 vazgeçilmez ofis kombini:

Uzun ceket + pantolon + gömlek
Açık renklerde bir pantolon gömlek ile kombinlenecek uzun koyu renk bir ceket, daima şıklık garantisi verir. Monokrom tarzda hazırlanan bu ofis kombinini desenli bir fular, uzun bir kolye ya da zıt renkli bir çanta bile tamamlayabilirsiniz.

Uzun-ceketler-hem-cool-hem-de-konforlu

Uzun ceketler hem cool hem de konforlu

Düğmeli elbise + İnce kemer + stiletto
Giyenlere hem dinamik hem de seksi bir hava kazandıran gömlek elbiseler, yaz – kış kullanılabilecek değişik versiyonlara sahip. Özellikle kış aylarında vitrinleri süsleyen yünlü yelek formundaki bu elbiseleri içine bir gömlek giyerek kullanabilir ve ince renkli bir kemerle tamamlayabilirsiniz. Elbisenin altına giyeceğiniz şık bir stiletto da güçlü imajınızı perçinleyecektir.

Stil-sahibi-olmak-bu-kadar-kolay

Stil sahibi olmak bu kadar kolay!

Maksi etek + ipek bluz
Bu yılın en hit trendlerinden biri olan maksi etekleri, ipek bluzlarla kombinleyerek ofisin en şık kadını olmayı garantileyebilirsiniz. Yalnız unutmadan belirtelim, maksi eteklerin boyunuza göre ayarlanması çok önemli.

Deri-maksi-etekler-bu-yıl-çok-moda

Deri maksi etekler bu yıl çok moda

Aynı renklerde bir alt üst kombin
Her kadın takım elbise giymekten hoşlanmasa da takım elbisenin iş hayatına kattığı ciddi şıklık da bambaşkadır! Eğer siz de döpiyes giymekten çok hoşlanmıyorsanız, alt – üst aynı renklerde tasarlanmış bir kombin yaparak bu havayı yakalayabilirsiniz.

Alt-üst-takımların-iş-hayatındaki-imajı-son-derece-kuvvetlidir

Alt – üst takımların iş hayatındaki imajı son derece kuvvetlidir

Kalem etek + gömlek
Tüm zamanların en vazgeçilmez ofis kombini, kalem etek ve gömlekle yapılan bu tarz bir kombindir. Altlı üstlü dar seçimler yapıp daha feminen bir hava yaratabileceğiniz gibi, kalem eteğin üstüne biraz daha salaş bir gömlek tercih ederek rahatlığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Kalem-etek-ofis-kombinlerinin-vazgeçilmez-parçasıdır.

Kalem etek ofis kombinlerinin vazgeçilmez parçasıdır.

Kaynak: Who What Wear

Tagged , , , , , , , , ,