BODRUM’UN EN YENİSİ PARAMOUNT’TA HOLLYWOOD TARZI TATİL

Geçen ay açılışına Nicole Kidman’ın geldiği THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts oldukça görkemli bir otel. Gazetelerde ya da sosyal medyada fotoğraflarını görmüşsünüzdür. Ortamı Hollywood ışıltısına yakışacak cinsten. Her şey fazla fazla, ışıl ışıl. Bodrum Torba Koyu’ndaki nefis doğası ise 10 puanı hak ediyor. Otelin iddialı olduğu noktalardan ikisi mutfağı ve partileri. Mesela bu hafta sonu iki gün boyunda devam edecek House Warming Party çok iddialı.
Özellikle de sunulacak yemeklerle…
Kaliforniya mutfağını tanıtmak isteyen otelde iki gün executive şef Massimiliano Sperli’nin tadım mönüleri sunulacak. Kaliforniya Sangria ikram edilecek ve yapılacak bir çekilişle resort’un villa ve süitlerinde iki kişilik hafta sonu konaklama hediyesi verilecek.
Bu arada otelin her köşesinde dj partileri olacak, canlı müzikler yükselecek. Eğer Bodrum’a doğru bir hafta sonu planı yapıyorsan düşünebilirsin.

KIZ KIZA ÖNERİYOR: Otelin ana restoranı The Stage’i elbetteki deneyeceksiniz. Ama Japon ve Pan Asya mutfaklarının modern bir ortamda sunan Tora’yı es geçme deriz. Sake ile hazırlanmış kokteyller bize çok değişik geldi. Sen de denemelisin. Bir başka akşam da çalan canlı müziğe bayıldığımız İtalyan restoranı Vitos’ta risotto’lar, tortello ve amerotto triamisu’ya yer ayırmalısın. Çünkü tatildesin ve yeni tatlar denemekten korkmamalısın.