Biz Kimiz?

Çok çalışıyorsun. Senin gibi kız arkadaşların da çalışıyor. Yapmak istediklerini sürekli erteliyorsun. Eğer kocan ya da sevgilin varsa, onlarla da her zaman hayalindeki planları gerçekleştiremiyorsun çünkü olmuyor bir türlü. İnsanlara evde nasıl temizlik yaptığını ballandıra ballandıra anlatmaya başladığını fark ediyorsun. Zaman uçup gidiyor, benim anlatacak bir şeyim kalmadı mı diye yakınırken, kız arkadaşlarını arıyorsun. Bir şey yapmak istiyorsun ama bunu tek başına yapmanın zevk vermeyeceğini de çok iyi biliyorsun. Bu sefer de kızlarla bir türlü program oluşturamıyorsun. İki tarafta aynı buruk hislerle telefonu kapıyorsunuz. Tam çığlık atmak üzereyken internette KizKiza.com’a rastlıyorsun, e-mail adresinle üye oluyorsun ve hayatının bir anda değişmeye başladığını hissediyorsun. Artık mutlusun çünkü mutluluk KizKiza.com’un üyelerine dağıttığı bir duygudur.

KizKiza.com ile artık en sevdiğiniz kız arkadaşlarınızla birbirinden eğlenceli, dolu dolu programlar gerçekleştirecek, üstelik bunu yaparken de en avantajlı fiyatlardan yararlanabileceksin.

KizKiza.com olarak, kız kıza unutamayacağınız anlar yaşayacağınız yurtiçi ve yurtdışı tatil programlarından, en güzel ve güncel kültür-sanat etkinliklerine, yeteneklerinizi hep birlikte keşfedeceğiniz kurslardan, şehir stresinden kaçacağınız sportif aktivitelere, daha önce yaşamadığınız kız kıza alışveriş deneyiminden, birbirinden eğlenceli hafta sonu programlarına kadar her şeyi sizin için burada toparladık.