BEKAR YAŞAM KILAVUZU’NU KIZ KIZA İLK BİZ İZLEDİK

 

kizkiza.com üyeleri, 15 Nisan’da vizyona giren  “How to Be Single – Bekar Yaşam Kılavuzu” filmini Türkiye prömiyerinden önce özel gösterimde izleme fırsatı buldular.

Çalışma ve metropol hayatının yoğunluğu ile kendilerine zaman ayırma fırsatı bulamayan kadınlar için sosyal bir kulüp olarak tasarlanan kizkiza.com, üyelerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Şehirli kadınların buluşma noktası kizkiza.com’un, Warner Bros. Pictures, New Line Cinema ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures ile ortaklaşa etkinlikte, Türkiye’de 15 Nisan’da vizyona girecek  olan “How to Be Single-Bekar Yaşam Klavuzu” filminin özel gösterimi yapıldı. Sadece kizkiza.com üyeleri ve davetlilerin katıldığı özel gösterim 12 Nisan Salı akşamı Metro City Sinema Pink’te gerçekleşti.

Bekar olmanın incelikleri ve güzellikleri bu filmde

Metropol hayatında bekar yaşamanın yolları ve eğlencesi üzerine odaklı bir “kız” filmi olan How to Be Single’ın başrollerinde “Grinin 50 Tonu” filminden tanıdığımız Dakota Johnson (Alice) Rebel Wilson (Robin), Alison Brie (Lucy) ve Leslie Mann (Meg) oynuyor.

Yönetmenliğini Christian Ditter’in üstlendiği filmde ikili ilişkiler komik bir dille anlatılıyor. İnsan ilişkilerinin yüzeyselliğinden yakındığımız bir dönemde herkesin kendi hayatından kesitler bulabileceği film, binlerce yalnız ve kalbi kırık bekar insanın yaşadığı New York’ta geçiyor. Herkes kendisine doğru eşi ya da aşk dolu bir ilişkiyi arıyor, pek çoğu ise orta karar bir birlikteliğe bile razı. Günümüz şehir hayatında baştan çıkartıcı mesajlaşmalar ve tek gecelik ilişkilerin ortasında tüm bu bekar insanlar aşkın tanımının sürekli evrim geçirdiği bir dünyada nasıl bekar olunacağını ve yalnızlığı yönetmeyi öğreniyorlar. Sevgilisinden ayrılan Alice de (Dakota Johnson), ayrılık üzüntüsünü atlatabilmek için yakın arkadaşları Robin (Rebel Wilson), Lucy (Alison Brie) ve Meg (Leslie Mann) ile zaman geçirdikçe bekar olmanın incelikleri ve güzellikleri hakkında daha önce hiç bilmediği şeyleri öğrenmeye başlıyor.

Harika fotoğraflar için galeriye göz atın