Basit görünmeden nasıl çekici görünülür?

Basit görünmeden nasıl çekici görünülür?

Bu gece biraz kendinizi göstermek istiyorsunuz. Ama sınırı aşmadan nasıl seksi olunabilir? Buyrun okuyun.

  1. Herşey denge ile ilgili

İşte size asla unutmamanız gereken kural : Birini seçin.Ya kısa etek giyeceksiniz, ya da dekolte bir bluz.Mini etek veya şort giydiğinizde üstüne az biraz daha tutucu bir bluz, bir gömlek giyiniz.Bunun üstüne duruma göre bir şey alabilirsiniz, bir ceket, bir şal artık ona siz karar verin.

Dekolte bir bluz seçtiyseniz onu uzun dar bir etek veya en fit bluejeaniniz ile tamamlayabilirsiniz. Herşeyi birden ortaya sermenin bir alemi yok.

  1. Renk Bağlantıları Kurun

Herkesin üniforması haline gelen siyah renkten vazgeçin. Arada bir kullanmayın demiyorum ama her yere de siyah giyip gitmenin bir alemi yok. Kırmızı, şarap rengi, lila, kayısı rengi ve pembe fazlasıyla feminen renkler. Bunları yaratıcı bir şekilde çeşitlendirmeniz gerekir. Çok fazla kırmızıya yönelirseniz hemen “çok iddialı” damgasını yersiniz. Kırmızı bluz seçtiğiniz zaman siyah tayt,fit bir bluejean veya kalem etek ile tamamlamanız iyi olur.Ayakkabı olarak da bootie kullanabilirsiniz.

  1. Boyunuzu uzatın

Fantastik bir topuklu ayakkabı giymek sınırları zorlamadan dikkatleri üzerinize çekmenin en kısa yoludur. Evet, yüksek topuklu ayakkabı ile mini etek de giyebilirsiniz  ama bağcıklı bir bootie veya bilekten bağlı bir ayakkabı boyut yaratması ve yaratıcı etki vermesi açısından daha iyidir.

  1. Kendinizden Emin Olun

Giyinme filan bir tarafa, iyi görünmenin tek yolu kendinden emin olmaktır. Tereddütler ve kuşkular normaldir ama kapıdan çıktığınız an bunları geride bırakmayı başarabilirseniz hedefe ulaşmışsınız demektir.